Ets van Bill Bodewes, op de plaat met de hand ingekleurd, waardoor ieder exemplaar uniek is. Met potlood gesigneerd, genummerd, gedateerd en van titel en annotatie eigen druk voorzien. De ets is in uitmuntende staat, de zilverkleurige houten lijst heeft beschadigingen (zie foto).
Bill Bodewes heeft zich in zijn werk laten inspireren door cartoons en voetbalkauwgumplaatjes. De kleurenetsen zijn karikaturen. Ze zijn primitief en krachtig, uitbundig en absurd, vlijmscherp in hun naieviteit. De kunstenaar groeide op met pop en Pop art. Hij wordt erkend als belangrijkste exponent van het humanistisch humorisme. Zijn werk geeft een luchtige kijk op het leven. Bodewes’ werk kent z’n kracht door de kwaliteit ervan als cartoon. De werken zijn gevuld met dikke lijnen en grove vlakken: kleurrijk, krachtig, vrolijk en direct aansprekend.
De ets kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koeriers.