Bill Bodewes - Wereldkeeper - Verkocht

Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!Bill Bodewes - Wereldkeeper kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
  • Bill Bodewes (1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Vrolijke kleurenets van Bill Bodwes, getiteld Wereldkeeper. Het werk is door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd 1991 en genummerd 12 / 25. Netjes ingelijst in een aluminium lijst van 61 x 81 cm. De afbeelding is 46 x 58 cm. Het geheel is in uitstekende conditie.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden.

Bill Bodewes heeft zich in zijn werk laten inspireren door cartoons en voetbalkauwgumplaatjes. De kleurenetsen zijn karikaturen. Ze zijn primitief en krachtig, uitbundig en absurd, vlijmscherp in hun naieviteit. De kunstenaar groeide op met pop en Pop art. Hij wordt erkend als belangrijkste exponent van het humanistisch humorisme. Zijn werk geeft een luchtige kijk op het leven. Bodewes’ werk kent z’n kracht door de kwaliteit ervan als cartoon. De werken zijn gevuld met dikke lijnen en grove vlakken: kleurrijk, krachtig, vrolijk en direct aansprekend.

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:13-01-2018 om 13:07
Eindtijd:20-01-2018 om 13:12
Schrijvers
20 jan. / 13:06
€ 50