Billha Zussman - Bloemenpracht

Billha Zussman - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 25!
Billha Zussman - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 25!Billha Zussman - Bloemenpracht kopen? Bied vanaf 25!
  • Billha Zussman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekHout/Linosnede
DragerJapans Papier
StijlExpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageniet genummerd, eigen druk

Fraaie houtdruk van Zussman. De lent hangt in de lucht, daar word je blij van!
ook kunne wij uw inlijsting verzorgen.

Billha Zussman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2730 verkochte items
Alle items van deze verkoper (469)
48 cm
32 cm
Starttijd:28-11-2022 om 15:14
Eindtijd:11-12-2022 om 22:25
Openingsbod € 25
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland