Prachtig kleurrijk bord met de afbeelding van Koning Christian I van Denemarken (1448-1481) ING & Grondahl was leverancier aan het Deense hof Van het bord met afbeelding van de Deense koning Christian I zijn er een beperkt aantal gemaakt (5000 exemplaren). De kleuren zij prachtig en levendig. Diameter 23 cm. Ophanging aan de rugzijde voorzien . Het identieke bord behoort tot de Koninklijke collectie in Denemarken Er zijn geen beschadigingen of gebreken , perfecte staat!
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gavere, België
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 8,00
Naar Nederland
€ 16,00
€ 16,00