14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1983 |
Stijl | Art Deco |
Afmetingen | 16 x 16 x 2 cm (h x b x d) |
Gemerkt | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Groningen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Groningen, Nederland |
Starttijd | 10-8-2020 om 22:51 |
Eindtijd | 16-8-2020 om 21:54 |