Leuke aquarel van Bob Brobbel
Gesigneerd en geannoteerd 'Den Bosch'
Waarschijnlijk betreft het een gezicht ergens rond de Binnendieze.
In de 20e eeuw zijn grote delen van dit kanaaltje gedempt.
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Het werk kan kosteloos worden afgehaald nabij Hilversum, het is geen probleem als dit even duurt, zodat u de gelegenheid heeft uw bezoek te combineren. Er is een overdekte buitenruimte aanwezig waar de transactie geheel coronaproof kan plaatsvinden.
Het werk kan ook per PostNL verstuurd worden (kosten 10 euro)
Ik zal het werk zeer degelijk verpakken. In overleg kan het werk ook naar het buitenland verzonden worden, tegen de reguliere posttarieven.
Koerier
Natuurlijk kan het werk ook per koerier bezorgd worden, via Swift Koeriers kost het 45,50 naar iedere plek in Nederland. Mocht u meerdere werken via dit account (Obe) kopen dan blijven de verzendkosten gelijk tot een maximum van 5 werken (maximum formaat 150x110 cm)