Bonifatius (Bob) Brobbel (1907-1971) . Oudezijds Kolk te Amsterdam Aquarel - Handgesigneerd Schitterend impressionistisch zicht op de Oudezijds Kolk te Amsterdam Aquarel. Afmeting zonder lijst 27x17 cm. Inclusief lijst 40x30 cm. Gesigneerd en met titel: "Amsterdam Kolkje". Geschilderd rond 1950 in impressionistische stijl door Bonifatius "Bob" Brobbel. Brobbel was schilder en graficus. Als schilder autodidact met voorkeur voor landschappen en stadsgezichten. Woonde en werkte in Vlaardingen en vanaf 1937 in Hilversum waar hij een eigen bedrijf genaamd: "Grafische Studio Brobbel" had. Eerst litho's, later fotolitho's die later met de hand werden gekleurd.
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00