Bob ten Hoope - 'Zonder titel'

Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!
Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!Bob ten Hoope - 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 300!
  • Bob ten Hoope (1920-2014)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1987
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen42 cm x 22 cm (h x b)
Lijst81 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Origineel werk op papier (aquarel en houtskool) behorend bij de serie 'Annette, vijftien aquarellen door Bob ten Hoope, gedichten van Adriaan Morriën', De Bezige Bij 1987 (niet in boek afgebeeld).

Het werk is ingelijst achter glas dus pakketpost is geen optie; u kunt ophalen in Oosterbeek en in het geval u kiest voor de Swift-koeriersdienst à €45,50, worden deze kosten gedeeld tussen koper en verkoper.

Medium, drager en lijst in goede conditie

Bob ten Hoope (1920-2014)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Praterstern

5 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
81 cm
81 cm
22 cm
42 cm
Starttijd:25-05-2022 om 15:32
Eindtijd:03-06-2022 om 21:48
Openingsbod € 300
ObjectlocatieOosterbeek, Nederland
VerzendingAlleen per koerier