Boom, olieverf op paneel, 1981

Boom, olieverf op paneel, 1981 kopen? Bied vanaf 150!
Boom, olieverf op paneel, 1981 kopen? Bied vanaf 150!Boom, olieverf op paneel, 1981 kopen? Bied vanaf 150!Boom, olieverf op paneel, 1981 kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  annemarijke
FA. (1)

22 verkochte items
  • Eugene Peters (1946)

Eugene Peters (Eindhoven, 1946) genoot o.a. zijn opleiding aan de Koninklijke Academie voor schone Kunsten in Antwerpen. Noemt zich een ´fantastisch realist´, inspiratiebronnen o.a. Pieter Breughel den Oude en Pyke Koch. Fraai atmosferisch schilderij. Afmeting voorstelling: 32 x 18 cm. Met lijst: 47 x 34 cm. Mooie houten lijst. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd.

Starttijd:26-10-2017 om 18:14
Eindtijd:02-11-2017 om 17:14
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland