Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMICI Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho AMICI Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 89,00

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
Alle items van deze verkoper (50)
  • Bruno Bruni (1935)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.
Afmeting blad  80 x 60 cm  in perfecte staat.
Handgesigneerd.

Bruno Bruni (1935)

Alle items van deze kunstenaar(16)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1063 verkochte items
60 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:20-05-2019 om 12:03
Eindtijd:28-05-2019 om 22:23
NinaRenee
28 mei / 21:09
€ 89