5. Bruno Bruni

Bruno Bruni (1935)

8 aangeboden items / 175 verkochte items

FA. (35 x Favoriet)

Bruno BRUNI (Gradara Pesaro 1935)

Italiaans

8 aangeboden items van deze kunstenaar

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Bruno Bruni - Liebespaar - seltene Radierung, handsigniert, nummeriert 39/69 inkl. hochw. Rahmen kopen? Bied vanaf 680!

Bruno Bruni - Liebespaar - seltene Radierung, handsigniert, nummeriert 39/69 inkl. hochw. Rahmen

Geplaatst doortomlines

VerzendingInternationaal

Bruno Bruni - Stilleben mit Hut und Orchideen kopen? Bied vanaf 50!

Bruno Bruni - Stilleben mit Hut und Orchideen

Geplaatst doorSasja_b

Jaartal1984
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst doorSneekkunst

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bruno Bruni - Luna turca kopen? Bied vanaf 60!

Bruno Bruni - Luna turca

Geplaatst doorSasja_b

Jaartal1984
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Bruno Bruni - ***handsignierte Originalgraphik*** kopen? Bied vanaf 150!

Bruno Bruni - ***handsignierte Originalgraphik***

Geplaatst doorwopper44

VerzendingInternationaal

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekOffset
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst