Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. - Verkocht

Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 55!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Bruno Bruni (1935)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige grote kleurenoffset-litho van Bruno Bruni.

Afmeting werk  90 x 80 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50