Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991
Dadara - Zeefdruk: Peace Tank (laatste exemplaar)
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | BERLIN, Duitsland |
Starttijd | 8-3-2005 om 18:34 |
Eindtijd | 14-3-2005 om 20:22 |