Carel Christiaan Antony Last - Boten op zee - Verkocht

Carel Christiaan Antony Last - Boten op zee kopen? Bied vanaf 10!
Prenten voor 1900

  • Carel Christiaan Antony Last (1808-1876)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1853
Techniek Litho
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 15.4 x 21.4 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Fraaie maritieme steendruk op Chine de collé
Prentmaker: C.C.A. Last
Naar een ontwerp van Christiaan Cornelis Kannemans
DrukkerKoenraad Fuhri
Gedrukt in de periode 1837-1853
Lithografie op Chine de collé Brede marges (niet afgebeeld op de scan)
Binnen Nederland € 10,00

Carel Christiaan Antony Last (1808-1876)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arianne0106
Lid sinds 2020
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
21.4 cm
15.4 cm