Carel Christiaan Antony Last - Het leeuwengevecht - Verkocht

Carel Christiaan Antony Last - Het leeuwengevecht kopen? Bied vanaf 10!
Prenten voor 1900

Carel Christiaan Antony Last - Het leeuwengevecht kopen? Bied vanaf 10!Carel Christiaan Antony Last - Het leeuwengevecht kopen? Bied vanaf 10!
  • Carel Christiaan Antony Last (1808-1876)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1840
Techniek Litho
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 18 x 23.7 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
Zeer decoratieve litho door C.C.A. Last
Naar Raden Sarief Bastaman Saleh
Gelithografeerd door Soetens & Fils
Pantheon plaat XXVII

Wordt aangetekend verzonden.
Brede marges, papier licht gebruind door de tijd
Binnen Nederland € 10,00

Carel Christiaan Antony Last (1808-1876)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arianne0106
Lid sinds 2020
40 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
23.7 cm
18 cm