Carin Unverzagt - Linosnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot)

Carin Unverzagt - Linosnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 70,00

Carin Unverzagt - Linosnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Carin Unverzagt - Linosnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!Carin Unverzagt - Linosnede, Zonder titel - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 70!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Carin Unverzagt (1957)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen122.5 cm x 82.5 cm (h x b)
Lijst143 cm x 101.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/10

Herkomst: Collectie Rijnstate

Het glas heeft enkele plekjes/krasjes.

Carin Unverzagt (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2) Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
101.5 cm
143 cm
82.5 cm
122.5 cm

Dit item is verkocht voor 70,00

Starttijd:28-11-2019 om 16:10
Eindtijd:08-12-2019 om 15:35

Biedingen (1):

Aliesrt
1 dec. / 20:50
€ 70