Gert Strengholt - Sweet - Life
Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin)
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 35 x 74 x 4 cm (h x b x d) |
Gewicht | 19700 gram |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Unicum |
Een grote bronzen plaquette van de Nederlandse kunstenares, beeldhouwer Carla Commijs (1937-2006).
-Gesigneerd rechtsonder d.m.v. een monogram.
-Jaartal onbekend.
-Afmetingen: 35 x 74 x 4 cm (hoogte x breedte x diepte).
-Gewicht: 19,7 kilogram!
-Herkomst: Uit een inboedel.
-Conditie: In zeer goede staat.
Zie ook de foto’s.
Informatie over de kunstenares:
Carla Commijs, geboren 12-09-1937 en overleden 04-01-2006 in Amsterdam, beeldhouwer.
Kunstopleiding: de Amsterdamse Beeldhouwschool.
Zij maakte vooral beelden van steen.
Carla Commijs was ook werkzaam in de Geestelijke Gezondheidszorg (RIAGG-Amsterdam).
Na het overlijden van deze talentvolle en sociaal bewogen vrouw in 2006, werd met de erfenis het Carla Commijs Fonds gevormd met als doel de hulpverlening aan vrouwen waarbij de helft van het legaat ten goede kwam aan internationale projecten en de andere helft aan projecten in Europa inclusief Nederland.
Afhandeling:
-De plaquette kan afgehaald worden (in Amsterdam). Afhalen heeft onze sterke voorkeur.
- De plaquette kan binnen Nederland aangetekend verzonden worden via PostNL.
- De plaquette kan naar België aangetekend verzonden worden via PostNL.
De plaquette kan niet verzonden worden naar andere landen!
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 15,00 euro.
Naar België: 35,00 euro.
Vragen? Stuur even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 14-2-2019 om 11:40 |
Eindtijd | 4-3-2019 om 12:27 |