Carmi Butteling - Blauwe Deur

Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!
Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!Carmi Butteling - Blauwe Deur kopen? Bied vanaf 30!
  • Carmi Butteling (1936)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Incl. lijst 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Carmi Butteling's oeuvre bestaat uit tekeningen, schilderijen en grafiek, vooral zeefdrukken. Hierin zijn veelvuldig combinaties van zowel abstracte als uit de natuur ontleende visuele elementen te zien. Veel werken tonen daarnaast haar fascinatie voor lichtval en schaduw.
Dit werk is ingelijst met een aluminium lijst en glas.
Altijd binnen gehangen. Wegens breekbaarheid alleen afhalen.

Carmi Butteling (1936)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Avocado
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (3)
66 cm
51 cm
66 cm
51 cm