Carole Witteveen - Roma vloerfragment

Carole Witteveen - Roma vloerfragment kopen? Bied vanaf 75!
Carole Witteveen - Roma vloerfragment kopen? Bied vanaf 75!Carole Witteveen - Roma vloerfragment kopen? Bied vanaf 75!Carole Witteveen - Roma vloerfragment kopen? Bied vanaf 75!Carole Witteveen - Roma vloerfragment kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  rxshardcore

Lid sinds 2017
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Carole Witteveen (1949)
Jaartal1992
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen106 cm x 84 cm (h x b)
Lijst106 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Roma vloerfragment

Roma vloerfragment

Carole Witteveen (1949)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  rxshardcore

Lid sinds 2017
0 verkochte items
84 cm
106 cm
84 cm
106 cm
Starttijd:25-06-2022 om 10:17
Eindtijd:30-06-2022 om 20:31
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieHaarlem, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa