Carolein Smit - Rattenkoning

Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!
Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!Carolein Smit - Rattenkoning kopen? Bied vanaf 100!
  • Carolein Smit (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Hout/Linosnede
Drager Japans Papier
Onderwerp Dieren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Citaan van Carolein Smit: “Ongetwijfeld heet het werk “Rattenkoning”.
Een rattenkoning is een groep ratten die met de staarten in elkaar geknoopt, meestal verdroogd of gemummificeerd, worden gevonden.
Het is een metafoor voor een groep die samenwerkt met een doel voor ogen.
In werkelijkheid is de rattenkoning een triest verhaal, deze ratten raakten verknoopt met de staarten, mogelijk door iets van lijm en konden voort leven zolang allen in leven bleven. Er is een omslagpunt als er ratten dood gaan, hoe lang kunnen de nog levende ratten nog vooruit?
Mijn werk bevat meestal deze elementen, leven en dood, schuld en onschuld.”
Zoals op de foto
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waspik, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80