Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659

Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659 kopen? Bied vanaf 30!
Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659 kopen? Bied vanaf 30!Caspar Merian - Roermond Oude Gravure Plattegrond 1659 kopen? Bied vanaf 30!
  • Caspar Merian (1627-1686)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1659
Techniek Gravure
Onderwerp Cartografie
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 17.5 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Afmeting: 17,5 x 25,5 cm.

Conditie: uitstekend. Middenvouw als uitgegeven. Ruime marges. Verso: blank. Handgekleurd.

Mooi watermerk in het papier. Kopergravure verschenen in "Topographia Germania Inferioris". Uitgegeven door Caspar Merian in Frankfurt, 1659.
Binnen Nederland € 7,50
Naar België € 12,50
Naar Duitsland € 12,50
Europese Unie € 17,50

Caspar Merian (1627-1686)

Nederlands NederlandsDuits Duits

Geplaatst door  DikVissers
Lid sinds 2017
42 verkochte items
25.5 cm
17.5 cm