Casper Faassen - zonder titel

Casper Faassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 170!
Casper Faassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 170!Casper Faassen - zonder titel kopen? Bied vanaf 170!
  • Casper Faassen (1975)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2003
TechniekGemengde Druktechniek
StijlStreet Art
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen74 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE.A.

Hand bewerkte(acryl verf en goud verf.)  zeefdruk/collage ( boekpagina's) van Casper Faassen. Elke zeefdruk uit deze serie is uniek, omdat deze collage is bewerkt door de kunstenaar. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor in Gorcum of na aankoop ophalen. het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt u werk ook gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte om op een later tijdstip op te kunnen halen. Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.  Het werk verdient het om  'zwevend' ingelijst te worden zodat de geschepte randen van het papier goed in beeld blijven.

Casper Faassen (1975)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (468)
53 cm
74 cm
Starttijd:13-09-2022 om 12:10
Eindtijd:25-09-2022 om 22:01
Openingsbod € 170
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland