In opdracht geveild:
(4-4-1)
2 mooie zeefdrukken van Cees Andriessen. In perfecte staat op mooi helder wit, dik papier.
Omdat beide zeefdrukken duidelijk bij elkaar horen en het zelfde oplage nummer hebben, worden ze in 1 lot geveild. Leuk om naast elkaar te hangen.
Voor beide werken:
Titel: Zonder titel
Jaartal: Onbekend
Afmetingen: 30cm x 42cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 6/100
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: