In opdracht geveild:
(3-3-1)
Linosnede van Cees Andriessen. Op Japans papier.
Titel: Voor het geluk van het vaderland
Jaartal: 1972
Afmetingen: 45cm x 44cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: Lino 6/6
Conditie:
Het werk is in zeer goede staat, echter heeft een lichte vouw. Moet dus even gestreken worden en bij voorkeur mooi ingelijst worden.
Afhandeling:
Garantie:
Informatie: