Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 - Verkocht

Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!
Tekening / Aquarel

Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!Cees Andriessen - potloodtekening - 1982 kopen? Bied vanaf 45!
  • Cees Andriessen (1940)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1982
Techniek Potlood
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 60 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Potloodtekening van Cees Andriessen uit 1982. Middenonder met potlood gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad incl passepartout: H60 x b90 cm. Afmetingen voorstelling: H11 x b14. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden meegeleverd.
In goede staat. Langs de randen wat beschadigingen, zie foto's. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,50

Cees Andriessen (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
7686 verkochte items
Alle items (906)
90 cm
60 cm