Cees Dolk - VERLAAGD OPENINGSBOD: Dish, zeefdruk - Ingelijst

Cees Dolk - VERLAAGD OPENINGSBOD: Dish, zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 63,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Andere items

Cees Dolk - VERLAAGD OPENINGSBOD: Dish, zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Cees Dolk - VERLAAGD OPENINGSBOD: Dish, zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!Cees Dolk - VERLAAGD OPENINGSBOD: Dish, zeefdruk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
  • Cees Dolk (1949-2016)
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 71 cm (h x b)
Lijst77 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage28/50
Groot stilleven, nummer 5 uit de ‘Dish’-serie. Zeefdruk op papier. Met potlood getiteld, genummerd en gesigneerd. In zilverkleurige houten lijst, zeer netjes.
Herkomst: Achmea Kunstcollectie.

Dit kunstwerk is af te halen in Essen(B), ten zuiden van Roosendaal gelegen, op een boogscheut van de grens.
Niet in de gelegenheid om af te halen? Het werk wordt thuisbezorgd tegen de werkelijke kosten: Z.Ned./Vlaand. max. € 40,00 (afhankelijk van afstand), overig Ned./België max. € 65,00

Cees Dolk (1949-2016)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  noemezedakunst
FA. (10)

189 verkochte items
91 cm
77 cm
71 cm
56 cm

Dit item is verkocht voor 63,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-11-2020 om 14:13
Eindtijd:06-01-2021 om 19:10

Biedingen (1):

eefkelier
6 jan. / 18:12
€ 55