Cenedese Giovanni : 6-hoekige vaas met handgeslepen decor van vogels en bloemen.Onderkant handgesigneerd, onderop gemerkt 82 FHG LIMITED EDITION.Hoogte 27 cm, max doorsnede 13 cm. Geen defecten, enkele zeer minimale gebruikssporen, bovenrand mooi gaaf.Ca. 1975
Goed
Enkele minimale gebruikssporen
Tot 5 kg.
€ 11,00