Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd - Verkocht

Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Chantal De Block - Bronzen beeld , “Meisje met cadeautje op bal” - gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Chantal De Block (1959)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen14 x 11 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht532 gram
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een bronzen beeldje van de Belgische kunstenares Chantal De Block (1959), van een meisje gezeten op een grote bal/bol.

    -Gesigneerd aan de onderrand van het beeldje. Jaartal onbekend.

    -Het beeldje/meisje zit op een losse voet. De oorspronkelijke voet (bal) is ooit gebroken en is afwezig. Bij dit kavel zitten 3 losse voeten (bollen) waar het beeldje op gezet kan worden. Zie ook de foto’s.

    -Afmetingen beeldje: 14 x 11 x 6 cm (hoogte x breedte x diepte).

    -Afmetingen van de 3 ballen/voeten: 8 x 9 cm, 6 x 12 cm en 9 x 10 cm (h x b).

    -Gewicht beeldje: 532 gram.

    -Herkomst: Uit de inboedel van een kunstverzamelaar.

    -Conditie: Het beeldje is in zeer goede staat. De zilverkleurige bol en de goud/zilverkleurige bol hebben slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Informatie over de kunstenares:

    Chantal De Block, geboren in 1959 in Etterbeek (België), beeldhouwer en assemblage-kunstenaar.

    Zij maakt bronzen sculpturen, vaak kinderfiguren vol vrolijkheid en onschuld. Ook maakt zij beelden van waternimfen, gemaakt van brons, keramiek, glaspasta en was.

    Afhandeling:

    -Het beeldje en de 3 voeten/ballen kunnen afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het beeldje en de 3 voeten/ballen kunnen aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Het beeldje is in zeer goede staat. De zilverkleurige bol en de goud/zilverkleurige bol hebben slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Binnen Nederland € 8,00

Chantal De Block (1959)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3210 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
11
14
6