Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 19.5 x 24 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Buiten handel |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Werken zitten veilig in een harde cover die de toets en de geur van de tand des tijds draagt. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 25-10-2023 om 18:50 |
Eindtijd | 7-11-2023 om 21:00 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | ROTSELAAR, België |