Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei

Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!
Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!Charles Bisschops - De zachte MOSANE vallei kopen? Bied vanaf 150!
  • Charles Bisschops (1894-1975)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen19.5 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBuiten handel
Zeldzaam album, verzameling van twaalf originele etsen gegraveerd door Charles Bisschops, voorafgegaan door het gedicht "O Meuse, Mon Pays" van François Bovesse. In folio op ff in uitgeversmap, 12 etsen, gesigneerd in potlood, 24 x 19,5 cm, op Arches perkament 32 x 41 cm Gedrukt op 150 exemplaren, maar dit is een editie gesigneerd "HORS COMMERCE" die de kunstenaar reserveerde voor zijn vrienden. Een visitekaartje in Charles' handschrift verklaart de details.
Werken zitten veilig in een harde cover die de toets en de geur van de tand des tijds draagt.
Binnen België Gratis verzending
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd25-10-2023 om 18:50
Eindtijd7-11-2023 om 21:00
Openingsbod € 150
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieROTSELAAR,  België