Charles Blondin - Paris "La Place der deuta"

Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!
Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!Charles Blondin - Paris "La Place der deuta" kopen? Bied vanaf 20!
  • Charles Blondin (1913)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 29 cm (h x b)
Incl. lijst 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 80/500
Ingelijst achter glas.Charles Blondin (1913-1991) was een Franse schilder en graficus die bekend stond om zijn schilderachtige afbeeldingen van Parijs tijdens verschillende seizoenen. Zijn realistische afbeeldingen werden meestal gemaakt voor toeristen, die ze zouden kopen als souvenir van hun reizen naar de Franse hoofdstad. Geboren in 1913 in Frankrijk, is er weinig bekend over de kunstenaar of zijn geboortenaam, behalve dat hij zijn naam veranderde in Charles Blondin naar de beroemde 19e eeuwse Franse koorddanser Jean-François Gravelet dit Charles Blondin. Hij stierf rond 1991 in Parijs, Frankrijk.
Er zit iets verkleuring in het papier, kleuren zijn mooi helder
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Herwijnen, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Charles Blondin (1913)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  JCTreffers
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (4)
38 cm
30 cm
29 cm
20 cm