Fraai olieverf op doek met zicht op de middeleeuwse Oosterpoort te Delft. Charles Petit stond als pseudoniem voor de kunstschilder Adriaan Terhell. Schilderij dateert van rond 1935. In uitstekende staat met een miniscuul spijkergaatje in de uiterste linker bovenhoek.
Zeer Goed
linksboven in de hoek klein spijkergaatje
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00