Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1999 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 142 x 152 cm (h x b) |
Incl. lijst | 147 x 157 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dongen, Nederland |
Objectlocatie | Dongen, Nederland |
Starttijd | 23-3-2024 om 13:17 |
Eindtijd | 9-4-2024 om 13:09 |