Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden - Verkocht

Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!Charlotte Molenkamp - Schilderijen van Charlotte Molenkamp te koop aangeboden kopen? Bied vanaf 125!
  • Charlotte Molenkamp (1955)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1992
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 64 x 64 cm (h x b)
Incl. lijst 90 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het betreft een zeefdruk, getiteld: Bruisend Blond.

Charlotte Molenkamp (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Gerardwj
Lid sinds 2019
2 verkochte items
88 cm
90 cm
64 cm
64 cm