Charlotte Molenkamp - zomer - Verkocht

Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!Charlotte Molenkamp - zomer kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  Malida70

Lid sinds 2019
5 verkochte items
  • Charlotte Molenkamp (1955)
Jaartal1998
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen87 cm x 65 cm (h x b)
Lijst111 cm x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Vrolijke abstracte zomerbloemen waar je blij van wordt.

uitstekende conditie

Charlotte Molenkamp (1955)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Malida70

Lid sinds 2019
5 verkochte items
87 cm
111 cm
65 cm
87 cm
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:09-12-2019 om 10:34
Eindtijd:22-12-2019 om 22:12
Diede1993
20 dec. / 19:03
€ 225