Chris van der Hoef - Penning Luchtvaartcongres, 1930

Chris van der Hoef - Penning Luchtvaartcongres, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
Chris van der Hoef - Penning Luchtvaartcongres, 1930 kopen? Bied vanaf 125!Chris van der Hoef - Penning Luchtvaartcongres, 1930 kopen? Bied vanaf 125!
  • Chris van der Hoef (1875-1933)
Type kunstwerkPenningen
Jaartal1930
TechniekBrons
Afmetingen5.0 x 5.0 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Penning door Chris van der Hoef, ter gelegenheid van het Vijfde Internationale Luchtvaartcongres te s Gravenhage, 1930. Vz: Twee naar links vliegende meeuwen en opschrift: 'Ve C.I.A'. Kz: Een grote letter V waaronder een vijfregelig opschrift; omschrift: ''Congres International de la Navigation Aerienne'. Brons, 50 mm. J/P 231.
Binnen Nederland € 5,00
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 15,00
Wereldwijd € 20,00

Starttijd12-11-2022 om 14:32
Eindtijd19-11-2022 om 22:19
Openingsbod € 125
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieGroningen,  Nederland