Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje - Verkocht

Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!Chris van der Windt - C2269-6 Boerderijtje kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Chris van der Windt (1877-1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 15 cm (h x b)
Lijst23 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
C2269-6

Chris van der Windt

Boerderijtje

Rechtsonder handgesigneerd, linksonder gesigneerd in de ets

Conditie lijst: Slijtschade door de tijd

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

Voor meer informatie over de conditie, kunt u contact met ons opnemen.

ConditieRedelijk

Papier verbruind door de tijd

Chris van der Windt (1877-1952)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1209 verkochte items
27.5 cm
23 cm
15 cm
11 cm
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:31-10-2018 om 14:29
Eindtijd:14-11-2018 om 20:45
SKIEN
13 nov. / 21:30
€ 30