Christiaan Paul Damste - Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' - Verkocht

Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Professioneel ingelijste litho. Formaat lijst : 64 x 44 cm. Formaat afbeelding. 34 x 30 cm.nummer 200/390. In potlood genummerd en gesigneerd.  In perfecte conditie.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Dordrecht, Nederland

ObjectlocatieDordrecht,  Nederland
Starttijd24-1-2017 om 15:20
Eindtijd7-2-2017 om 15:20
Biedingen (4)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken