Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' - Verkocht

Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!
Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!Christiaan Paul Damsté - 'IJzer' kopen? Bied vanaf 1!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Professioneel ingelijste litho. Formaat lijst : 64 x 44 cm. Formaat afbeelding. 34 x 30 cm.nummer 200/390. In potlood genummerd en gesigneerd.  In perfecte conditie.

Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:24-01-2017 om 15:20
Eindtijd:07-02-2017 om 15:20
Biedingen (4)
Kunstaccount
05 feb. / 14:05
€ 9
ristorante
05 feb. / 14:05
€ 7
ristorante
04 feb. / 14:35
€ 3
silkart
24 jan. / 15:26
€ 1