Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint

Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!Christiaan Paul Damste - # ZEEFDRUK GALERIE LINGBEEK # ca. 1990, mint kopen? Bied vanaf 75!
  • Christiaan Paul Damste (1944)
TypeAffiches
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
jaar:  ca. 1990
techniek: Zeefdruk
afmetingen : 65 x 50 cm.
gesigneerd: niet gesigneerd
gedateerd:  ongedateerd, ca 1990
Conditie:  Mint

Voor meerdere Damsté affiches . Zie museum Zurich
https://www.emuseum.ch/people/72308/-/objects/images;jsessionid=D1CA5A52C5902D27B7945796481B0100?page=2

Kleine galerie uitgave uitgevoerd in zeefdruk

Christiaan Paul Damste (1944)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  silkart
FA. (8)

151 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
50 cm
65 cm
Starttijd:06-05-2022 om 13:29
Eindtijd:15-05-2022 om 22:55
Openingsbod € 75
ObjectlocatieLeidschendam,  Nederland