Christian Bozon - La noche de San Juan

Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!
Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!Christian Bozon - La noche de San Juan kopen? Bied vanaf 20!
  • Christian Bozon (1969)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
TechniekLitho
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst63 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage30
Christian Bozon Frankrijk 1969 behaalde z’n diploma aan de academie van Besancon in 1987.
Zijn abstracte werk met soms herkenbare beelden is een spel van kleur en licht. Hij werk en woont in Malaga. Zijn weergaloze techniek en prachtige doordachte composities leverden hem al verschillende belangrijke prijzen op in Frankrijk en Spanje.

Noche San Juan - Het Sint Jansfeest begint op de avond van 23 juni na de zonsondergang, Noche San Juan is de vooravond van de christelijke feestdag Sint Jansdag. San Juan is de dag waarop wordt herdacht dat Johannes de doper werd geboren. In Spanje worden op deze dag in diversen regio’s het begin van de zomer gevierd.
conditie goed, alleen paar krasjes op lijst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Christian Bozon (1969)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Haffmans
Lid sinds 2022
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
53 cm
63 cm
37 cm
50 cm
Starttijd7-1-2024 om 22:48
Eindtijd16-1-2024 om 22:29
Openingsbod € 20
ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland