Christian Rolet - Zeefdruk, Getekend, "Petit nu belge couché" - Verkocht

Christian Rolet - Zeefdruk, Getekend, "Petit nu belge couché" kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Christian Rolet - Zeefdruk, Getekend, "Petit nu belge couché" kopen? Bied vanaf 60!Christian Rolet - Zeefdruk, Getekend, "Petit nu belge couché" kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  ArtMdf

Lid sinds 2022
9 verkochte items
  • Christian Rolet (1945)
Jaartal1975
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage82 / 150
“Petit nu belge couché”
Zeefdruk
Beeld: 64x48.5 cm – blad: 100x70 cm
Getekend: Rolet
Genummerd: 82/150
Gedateerd: (19)75
Titel: ‘petit nu belge couché’
Verzending in koker duurt normaal een 2 - 3 dagen na betaling.

Christian Rolet (1945)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  ArtMdf

Lid sinds 2022
9 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-05-2022 om 09:30
Eindtijd:25-05-2022 om 21:40
novelmonday
24 mei / 16:32
€ 60