Christine Comyn - Giclée, Siesta - Ingelijst

Christine Comyn - Giclée, Siesta - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Andere items

Christine Comyn - Giclée, Siesta - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Christine Comyn - Giclée, Siesta - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Christine Comyn - Giclée, Siesta - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
Alle items van deze verkoper (78)
  • Christine Comyn (1957)
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen45 cm x 55 cm (h x b)
Lijst92 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage14/30

Oorspronkelijke galerieprijs: € 1130,00

Administratieve code:

QQTL

Christine Comyn (1957)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (228)

28106 verkochte items
86 cm
92 cm
55 cm
45 cm

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:28-06-2019 om 15:14
Eindtijd:07-07-2019 om 19:51

Biedingen (1):

Baukevds
7 jul. / 19:26
€ 40