Christine Comyn - III/X

Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!
Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!Christine Comyn - III/X kopen? Bied vanaf 350!
  • Christine Comyn (1957)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Onderwerp Portret
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 65.5 cm (h x b)
Incl. lijst 110 x 93.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Aquarel van Christine Comyn
Blauwe en roze tinten
Zittende, jonge vrouw kijkt opzij
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Blanden, België

Christine Comyn (1957)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Lies85
Lid sinds 2022
0 verkochte items
93.5 cm
110 cm
65.5 cm
80 cm