Christine Kremkau - zonder titel

Christine Kremkau - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Christine Kremkau - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Christine Kremkau - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Christine Kremkau (1941)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Realistisch
Onderwerp Bloemen en Planten
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 62 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage HC 4/20

Mooi bloemstilleven van Christine Kremkau in goede staat. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Christine Kremkau (1941)

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3736 verkochte items
Alle items van deze verkoper (476)
40 cm
62 cm