CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL - Verkocht

CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL kopen? Bied vanaf 45!CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL kopen? Bied vanaf 45!CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL kopen? Bied vanaf 45!CIRCUS MET NAAKTEN TE PAARD van VAN BOXSEL kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
  • Pim van Boxsel (1924-1995)
GesigneerdHandgesigneerd

P VAN BOXSEL

CIRCUSVOORSTELLING MET NAAKTEN TE PAARD

LITHO IN DE MAAT 36 X 46 CM

JAAR 1970

OPLAGE 11/25

GESIGNEERD IN DE PLAAT EN MET POTLOOD EN GENUMMERD

GOEDE STAAT

buitenranden papier licht gekreukt

Pim van Boxsel (1924-1995)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:28-09-2016 om 18:28
Eindtijd:07-10-2016 om 20:28
Jacquemort
29 sep. / 18:04
€ 45