Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. - Verkocht

Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!

Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!Claas Prins - Landschap. Bloesem. Tulpen op de voorgrond. kopen? Bied vanaf 60!
  • Claas Prins (1903-1968)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Olieverf op doek.
Gespannen op spieraam.
Links in het werk voluit gesigneerd Claas Prins.
zie de foto's.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,30

Claas Prins (1903-1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Centerfo
648 verkochte items
Alle items (8)
51 cm
40 cm