Claudia Steine - Lady in Red in bed - Verkocht

Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!Claudia Steine - Lady in Red in bed kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1412 verkochte items
Alle items van deze verkoper (70)
  • Claudia Steine
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageLXXV
Conditie: uitstekend.
Editie: XLI/LXXV.  Nummer op de foto kan afwijken.
Afmeting: Afbeelding: 50 x 45 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk tot en met 4 lithografieën.

Claudia Steine

Alle items van deze kunstenaar
FA. (25)

Lid sinds 2017
1412 verkochte items
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-01-2021 om 13:16
Eindtijd:03-02-2021 om 21:51
Senator
03 feb. / 21:36
€ 25