Arend Hendriks - Arend Hendriks, Verlichte St.laurenskerk te Rotterdam, ets-aquatint.
Albert Mulder - Asters in bloempot
Jelle Hoogstra - KOFFIEKAN STILLEVEN / OLIEVERF PAPIER / 72x92cm / KADER / SIG / 1994
Louis-Jacques Camerlinckx - Christuskop
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Beeldje van Clemens Briels. Gesigneerd en gedateerd op de voet (2005).
Afmetingen: H17 x b15 cm.
Conditie: in goede staat
ZZBEE