Unieke kans! 2 werken van Clemens Briels in één koop. Een fraaie Litho in mooie zwarte aluminium lijst EN de mogelijkheid om deze aan te schaffen samen met een gesigneerde flessenstop die tevens door Clemens Briels is gemaakt en voorzien van signatuur. Deze flessenstop is gemaakt voor het 10 jarige jubileum van de toenmalige Fortis bank. Mooie kans om deze fraaie set aan te schaffen.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Grootebroek, Nederland
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25