Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Aquarel |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 26 x 37 cm (h x b) |
Passe-partout | 43 x 53.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-9-2022 om 19:55 |
Eindtijd | 25-9-2022 om 15:20 |