| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 25 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20.3 x 15 x 15 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 28 x 25 x 10 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 36 x 40 x 6 cm (h x b x d) |
| Techniek | Aquarel |
| Afmetingen | 41 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 9.5 x 24 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 11 x 5.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 58 x 28 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 8.5 x 7 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 8 x 12 x 4 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1271 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 29 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 24 x 18 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3681 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Glas |
| Afmetingen | 27 x 34 x 32 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 6069 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 25 x 10 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 33 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 43 x 20 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 5400 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 6.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 39 x 15 x 5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1662 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 7 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 6 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 24 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 16 x 43 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 58 x 39 x 22 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 4438 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 32.5 x 26.5 x 2.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 12 x 16 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1086 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 44 x 40 x 18 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 37 x 40 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2870 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 4 x 3 x 9.4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 19 x 16.5 x 16.5 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1331 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8 x 8 x 0.3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 38 x 6 x 7 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 2391 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 23 x 19 x 10 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 20 x 20 x 2 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 22 x 20 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 7600 g |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 26 x 16.5 x 16 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 3202 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16.5 x 7 x 15.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 45 x 60 x 5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 7 x 13 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 8.5 x 7 x 3 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Steen |
| Afmetingen | 32 x 44 x 18 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1500 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 21 x 3.5 x 3.5 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 80 x 25 x 25 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 17.8 x 8 x 6 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Overig |
| Afmetingen | 11 x 21 x 13 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1543 g |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 16 x 7 x 4 cm (h x b x d) |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 11 x 4 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 18 x 6 x 6 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 670 g |
| Techniek | Brons |
| Afmetingen | 25 x 20 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 8039 g |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 33 x 18 x 12 cm (h x b x d) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |